Wymiana pomp w warsztatach

Informacje wprost z tawerny

Wymiana pomp w warsztatach

 

Byłem tak umówiony ze swoimi klientami, którzy przyjeżdżali do mnie jako do jednego z lepszych mechaników samochodowych, że wystarczy, jak zadzwonią do mnie rano i będą wiedzieli, czy faktycznie jest szansa dokonać napraw, czy po prostu wymienić coś jeszcze tego samego dnia. Jeśli chodzi o wykorzystywanie nowoczesnych metod na naprawy aut to nie miałem nic nowego, ale na pewno znałem się na pompach.

Wiedza o pompach wspomagania

pompa wspomagania volkswagenWiedzę miałem bardzo dużą i bardzo chętnie ją wykorzystywałem w praktyce. Kiedy chodzi o naprawy, jakie można przeprowadzić na życzenie klientów to faktycznie znałem się na tym temacie bardzo dobrze. Jeśli chodzi o wykorzystywanie narzędzi do pracy, to miałem oczywiście podstawowy zestaw, który powinien posiadać każdy mechanik, ale co mnie wyróżniało na rynku to przede wszystkim to, że posiadałem faktycznie dobre kontakty z dostawcami części. Dzięki temu jak przyjeźdżał klient i mówił, że interesuje go nowa pompa wspomagania volkswagen oferował mi naprawdę bardzo dobre warunki cenowe. A czasem faktycznie cena dla kierowców nie wiedzieć czemu jest najwazniesza, wiec faktycznie postanowiłem, że tak będę pracował. Jeśli chodzi o zawód mechanika to bardzo mi się podobał. Każda z osób powinna spróbować. Oczywiście trzeba to czuć i lubić, bo nie każdy lubi codziennie spędzać osiem godzin albo więcej dłubiąc przy samochodach innych.

Sprawdzając opcje, jakie mają kierowcy z dumą obserwowałem, że faktycznie dzisiaj nie każdy mechanik samochodowy proponuje to co ja. Na pewno jeśli kiedykolwiek ktoś będzie miał problem ze swoim samochodem, albo konkretne z pompą wspomagania to na pewno jestem w stanie bardzo szybko udzielić odpowiedniej odpowiedzi na pytania – za ile, na kiedy i jeszcze czy jest możliwy rabat?