Wynajem auta na dłuższy okres

Informacje wprost z tawerny

Wynajem auta na dłuższy okres

Wynajem samochodów to bardzo korzystna opcja finansowania swojego środku lokomocji. Nawet osoby fizyczne, czyli takie, które nie prowadzą działalności gospodarczej mogą zdecydować się na takie rozwiązanie. W ten sposób dość niedrogo można posiadać samochód z bieżącego rocznika i co jakiś czas wymieniać go na nowszy model. Mowa w tym przypadku o najmie długoterminowym.

Wynajem długoterminowy samochodów

wynajem samochodów lublinWynajem tego typu to bardzo dobra metoda finansowania, ponieważ wynajmujący nie opłaca samochodu, tak aby się zwrócił, lecz wyrównuje tylko spadającą wartość ceny samochodu. Jeśli interesuje nas wynajem samochodów Lublin to miasto, w którym najczęściej ludzie korzystają z tej opcji. Już za pięćset złotych miesięcznie możemy posiadać swój samochód. Będzie to samochód miejski, którym na pewno będzie wygodnie się poruszać. Standardowe samochody o nadwoziu w typie kombi możemy mieć już od ośmiuset złotych. Cały czas mówię o cenach netto. Ale przyjmując, że interesują nas samochody bardziej luksusowe, ceny są nieco wyższe. Dobry pojazd niemieckiej marki nabędziemy od dwóch tysięcy dwustu złotych netto. Trzeba przyznać, że nie są to specjalnie wygórowane sumy, zwłaszcza, że możliwości finansowe w naszym kraju są coraz wyższe. Taka forma finansowania samochodu bardzo się opłaca, zwłaszcza jeśli wiemy, że nie stać nas na zakup dobrego pojazdu z salonu.

Niektórzy z pewnością zastanowią się nad limitem kilometrów, który jest zapisany w umowie. Pamiętajmy jednak, że dopłaty do kilometrów dodatkowych nie są wysokie. Poza tym niektóre wypożyczalnie w ogóle nie stosują takich limitów. Właśnie oni mają największe grono klientów. Średnia roczna Polaka, jeśli chodzi o kilometry, to około szesnaście tysięcy kilometrów. Wiadomo, Jednak każdy ma inne potrzeby.