Wynajem miejsca na wesele

Informacje wprost z tawerny

Wynajem miejsca na wesele

Zawsze, kiedy decydujemy się na organizację imprezy weselnej, to na początek powinniśmy dokładnie ustalić listę gości, ponieważ pod tym względem będziemy wybierać wielkość sali weselnej, którą chcemy wynająć. W następnym kroku powinniśmy dokładnie zastanowić się, w jakim stylu chcemy zorganizować naszą imprezę weselną.

Sala weselna, a dodatkowe koszty?

wynajem sali gdańskZawsze, kiedy organizujemy tradycyjne weselne wraz z poprawinami na drugi dzień, to powinniśmy dokładnie zapoznać się z cennikiem danego lokalu, w którym wynajmujemy salę weselną. Zawsze z co najmniej rocznym wyprzedzeniem powinniśmy decydować się na wynajem sali Gdańsk to miasto, w którym możemy wynająć salę w hotelu lub pensjonacie albo dworku. Oczywiście dobra impreza weselna nie może obejść się bez tańców weselnych i dlatego dokładnie powinniśmy sprawdzić miejsce do tańczenia. Możemy wejść na parkiet i dokładnie określić czy nie jest on zbyt śliski, aby nie groził upadkiem podczas żywiołowych tańców. Sprawdźmy również czy będziemy mieli zagwarantowane odpowiednie miejsce dla obsługi weselnej, czyli fotografów oraz kamerzysty, a także orkiestry lub zespołu. Bardzo ważnym czynnikiem jest obsługa kelnerska i powinniśmy dokładnie wiedzieć, czy obliczana jest ona cenę w wynajętej sali. Ustalmy również z właścicielem hotelu, w którym wynajmujemy salę weselną czy w cenie będzie zagwarantowana dekoracja sali, czy może musimy samodzielnie udekorować salę.

Podczas organizacji wesela również bardzo ważne jest menu, które będzie podawane gościom. Warto sprawdzić kto stoi za kuchnią i jakie posiłki będą przygotowywane. Nie powinniśmy również zapominać o osobach, które są wegetarianami i nie jedzą mięsa. Dla takich gości trzeba będzie przygotować inne dania, które będą odpowiednie.