Zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej

Informacje wprost z tawerny

Zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej

Bardzo popularnym i nowoczesnym zabiegiem jest zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej. Jest to nowoczesny koncentrat płytkowy, który ma trójwymiarową strukturę. Jest to najnowocześniejsza odsłona popularnej terapii osoczem. Metoda ta polega na iniekcji śródskórnej preparatu, dzięki czemu w miejscu podania pobudzone są procesy regeneracji tkanek.

Czym jest fibryna bogatopłytkowa?

fibryna bogatopłytkowa poznańFibryna bogatopłytkowa to tak naprawdę zawiesina płytek krwi i innych elementów, które bardzo silnie pobudzają procesy regeneracji tkanek w miejscu podania. Materiał ten pozyskuje się bezpośrednio z krwi pacjenta. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wysnucie wniosków, że fibryna pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych rezultatów niż osocze. Różnica polega jednak na tym, że w przypadku fibryny krew wiruje się bez użycia antykoagulanta. Jeśli interesuje nas fibryna bogatopłytkowa Poznań jest miastem, w którym na pewno wykonamy zabieg z jej użyciem. Zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowj polecany jest osobom, które chcą pozbyć się zmarszczek i bruzd także w delikatnej okolicy oczu i ust. Dzięki jej właściwościom możemy także w prosty sposób odmłodzić skórę twarzy, szyi, a także dekoltu i dłoni. Zabieg z użyciem fibryny prawdopodobnie pomoże uporać się ze szpecącymi bliznami, i trudno gojącymi się ranami. Niewiele osób wie, że taki zabieg sprawdzi się także w przypadku łysienia oraz nadmiernego wypadania włosów. Jeśli nie wiemy, czy zabieg ten jest przeznaczony dla nas, warto udać się do salonu i zapytać o to doświadczonego pracownika.

Zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej jest niesamowicie innowacyjny i pomoże on uporać się z wieloma problemami skórnymi. Dzięki niej pozbędziemy się blizn, przebarwień oraz zmarszczek, które pojawiają się nawet w delikatnych okolicach. Jest to świetna metoda, której nie powinniśmy się bać.