Zalety lakierów hybrydowych z hurtowni

Informacje wprost z tawerny

Zalety lakierów hybrydowych z hurtowni

Posiadając salon czy gabinet kosmetyczny, na pewno warto przemyśleć kwestię usługi manicure hybrydowego. Jest to obecnie najpopularniejsza metoda zabezpieczenia koloru na paznokciach na długi czas. Odpowiednio wykonany manicure wytrzyma nawet miesiąc, zapewniając kobiecie estetyczny wygląd dłoni z trwałym połyskiem i intensywnym kolorem.

Duży wybór lakierów do manicure hybrydowego

popularna hurtownia lakierów hybrydowychJeśli prowadzimy swoją własną działalność w zakresie usług kosmetycznych, to na pewno zanana nam będzie usługa manicure hybrydowego. Jest to rodzaj stylizacji paznokci, na którą decyduje się w ostatnich latach coraz więcej kobiet. Głównym powodem jest to, że hybrydy utrzymują się wyjątkowo długo – nawet do 4 tygodni, o ile są dobrze zaaplikowane. Do wykonania takiej usługi potrzebować będziemy profesjonalnego sprzętu, takiego jak np. lampa LED, akcesoria do pielęgnacji skórek, a także lakierów. Aby hybryda trzymała się odpowiednio długo, należy zastosować w tym celu primer, bazę, kolor oraz top. Dobrą stylistkę wyróżni to, że dba o zasoby kolorystyczne używanych lakierów. Danie klientce wyboru to podstawa dobrej i długofalowej współpracy. Jeśli mamy ich za mało, warto zaopatrzyć się w ich większe ilości. W doborze kosmetyków do wykonania modnego manicure pomoże nam każda popularna hurtownia lakierów hybrydowych. Znajdziemy tam pełne zestawy wielu kolorów oraz rodzajów baz, właściwych odcieni oraz topów. Do wyboru będą lakiery matowe, z połyskiem, brokatowe, a także naklejki i akcesoria do stylizacji. Jeśli zaopatrzymy swój gabinet w większą ilość produktów, możemy być pewne, że starczą one na długo, a klientki przyciągnie duży wybór palety barw. Jak wiadomo, co sezon zmienia się zainteresowanie różnymi kolorami. Zimą odnotujemy wzrost liczby klientek proszących o manicure czerwony i brokatowy, co ma związek z sezonem świątecznym, sylwestrem i karnawałem, a np. latem klientki chętniej zdecydują się na jasne odcienie pastelowe lub neonowe ciepłe barwy, które sprawdzą się na wakacjach.

Zaletą zakupu kosmetyków hurtem jest to, że możemy liczyć na zniżki przy większej ilości wybranych egzemplarzy. Dodatkowo, zamawiając asortyment wprost z hurtowni mamy pewność, że będą to lakiery oryginalne i dopasowane do kompletnych zestawów. Hurtownie posiadają również opcje kurierskie, które zapewnią nam dostawę markowych produktów bez wychodzenia z domu.