Zalety punktu ksero

Informacje wprost z tawerny

Zalety punktu ksero

Drukując coś ważnego, chcemy by ten druk był trwały i w pewnym stopniu niezniszczalny. Chcemy korzystać z tego druku w miarę często dlatego w pewien sposób chcemy go zabezpieczyć a być może wydrukować jakieś ważne informacje na tablice z ogłoszeniami lub zasadami postępowania w różnych sytuacjach. Jak zabezpieczyć nasze druki?

Właściwości laminowanego druku

drukowanie na laminacieNie zależnie od rodzaju druku jaki chcemy wydrukować, czy to będzie zakłądka do książki czy inne poważniejsze pismo np. regulamin zawieszony w lekarskiej przychodni, chcemy odpowiednio zabezpieczyć druk. W takiej sytuacji wprowadzić drukowanie na laminacie, który najlepiej sprawdza się w sytuacji kiedy zależy nam na tym by nasz druk nie uległ zniszczeniu. Laminaty mają wiele właściwości. Są odporne na zalania, zabrudzenia, nasz druk jest zabezpieczony oraz sztywny co sprawia, że nie ulega zgnieceniu. Bardzo łatwo jest go wykonać i nie trzeba szukać daleko. Większość punktów w których możemy wykonać ksero, posiada również usługi związane z wykonaniem laminatu. W tej sytuacji płacimy zazwyczaj za cały arkusz niezależnie od tego jak duży będzie nasz wydruk, dlatego kiedy będziemy mieli do za laminowania więcej mniejszych elementów, nasza cena może być taka sama jak przy jednym większym. Kiedy robimy chociażby zakładki do ksiązki w jeden arkusz wejdzie więcej zakładek które później należy wyciąć. Układając je w arkuszu należy pamiętać o tym, że nasze druki nie mogą dotykać się nawzajem, żeby nasz laminat wyszedł tak jak powinien.

Laminaty są dziś bardzo popularne. Na każdym kroku możemy napotkać druki na laminacie chociażby w przychodni lekarskiej wszelkie regulaminy czy sposoby postępowania w przypadku zagrożenia życia i zdrowia bądź opis postępowania przy różnych wypadkach, często są w laminacie. Nie ulegają one zniszczeniu i są do użytku na długi czas.