Założenie własnego biura projektowego

Informacje wprost z tawerny

Założenie własnego biura projektowego

 

Wiele osób z nas ma już pracę, ale są i tacy co jej nie mają, a mają wybitne zdolności i wiedzę. Dlaczego wiec mają siedzieć na bezrobotnym. To pytanie też zadałam sobie. Od jakiegoś czasu byłam osobą bezrobotną. Ale za to mama doskonałe wykształcenie i pewne doświadczenie zawodowe, które zdobyłam podczas pracy jak byłam na studiach.

Otwarcie biura projektowego

biura projektowe wrocławZdecydowałam, że nie chce być już osobą bezrobotną, więc musiałam wziąć sprawy w swoje ręce. Skoro nikt nie chce mnie zatrudnić bo nie ma wolnych etatów. To zdecydowałam się założyć własną firmę. Z wykształcenia jestem projektantem wnętrz i terenów zielonych. To idealny pomysł by otworzyć swoje biuro i projektować na zlecenie. W mieście są dobre biura projektowe we wrocławiu to przecież duże miasto i można było się spodziewać, że takie biura są tutaj otwarte, ale moje  będzie się wyróżniało. Muszę tylko zdobyć najpierw pieniądze na otwarcie tego biznesu, ale uważam, że nie będzie z tym problemów, zwłaszcza w dobie dotacji. Bardzo łatwo zdobyć dotację na otwarcie swojej firmy. Za te pieniądze będę mogła opłacać przez jakiś czas wynajmowanie biura. Na pewno zakup sprzętu biurowego i wielu innych rzeczy. To będzie taki dobry start dla mojej firmy. Warto skorzystać z dotacji. Muszę jeszcze zainwestować w reklamę mojej firmy, tak by potencjalni klienci wiedzieli, że w mieście zacznie działać nowe biuro projektowe. Przede wszystkim w swojej pracy skupię się na projektowaniu terenów zielonych. To właśnie będzie wyróżniało moje biuro projektowe od innych biur, które już działają w mieście. One bardziej skupione są na projektowaniu budynków i wnętrz.

Zdecydowałam się otworzyć własne biuro projektowe. To na pewno jest dobre wyjście niż siedzenie na bezrobociu. Dzięki temu będą mogła zarabiać na swój rachunek i będę spełniać się zawodowo. Przecież o to chodzi w prowadzeniu własnego biznesu. Lubię projektować, więc otwarcie takiego biura było dość logiczne.