Zamówiłem do okien folie bezpieczne

Informacje wprost z tawerny

Zamówiłem do okien folie bezpieczne

Mieszkamy w domu jednorodzinnym z żoną i naszym prawie już siedmioletnim synkiem. Do naszego domu wprowadziliśmy się całkiem niedawno, bo dosłownie kilka tygodni temu skończyła się jego budowa. Trochę ona trwała, ale to dlatego, że nie chcieliśmy korzystać z żadnego finansowania ze strony banków. A jeśli dom buduje się za gotówkę to robi się to tak, żeby jej nie zabrakło. Teraz już mieszkamy w naszym domu, ale nie mamy jeszcze żadnego zabezpieczenia antywłamaniowego.

Folia bezpieczna to świetne rozwiązanie

folie bezpieczne warszawaI tak właśnie, nie dalej jak wczoraj, zasiadłem do internetu w nadziei, że uda mi się znaleźć jakieś niedrogie zabezpieczenie okien. Najpierw myślałem o roletach, ale przecież mieliśmy już rolety wewnętrzne, więc montowanie kolejnych od zewnątrz mijało się z celem. Poszukałem dalej i znalazłem firmę, która oferowała folie bezpieczne Warszawa. Zaciekawiło mnie to i okazało się, że to naprawdę innowacyjne i niedrogie rozwiązanie. Takie folie nakleja się na okna i dzięki temu właściwie uniemożliwia się wybicie w nich szyby i dostanie się do domu tą drogą. W praktyce działało to w taki sposób, że oklejona szyba nie rozsypywała się i potencjalni włamywacze powinni uciec w popłochu spłoszeni właśnie swoją bezradnością. Stwierdziłem, że ma to duży sens i postanowiłem zamówić taką folię na okna w naszym domu. Musiałem je tylko dokładnie obmierzyć, żeby podać do zamówienia wymiary wszystkich folii. Zdecydowałem się też na usługę montażu takiej folii. Na stronie firmy, która je oferowała, było napisane, że ich zamontowanie to bardzo prosta sprawa. Je jednak nie mam w sobie żyłki majsterkowicza, a małe niepowodzenia błyskawicznie wytrącają mnie z równowagi. Dlatego zamówiłem i folię i pracowników do jej montażu. Czas oczekiwania to kilka tygodni, ale przynajmniej mam satysfakcję, że już coś się w tej kwestii dzieje.

Po wysłaniu zamówienia otrzymałem numer konta do przelewu. Firma wszystko dokładnie wyceniła i przysłała mi kompletny rachunek do zapłaty. Uwzględniał on również prace montażowe. Na zamontowanie folii będę musiał trochę poczekać, ale to przecież oczywiste, bo wszystkie folie robione są pod konkretny wymiar. Chociaż pewnie okna mają standardowe wymiary, więc liczę, że uda się to wszystko szybciej zrealizować. Jestem pewny, że to rozwiązanie świetnie się sprawdzi.