Zdecydowałam się na zabieg mikrodermabrazji

Informacje wprost z tawerny

Zdecydowałam się na zabieg mikrodermabrazji

Nigdy nie zwracałam uwagi na to, jak wyglądam. Zawsze powtarzałam, że mam urodę jaką mam, i jak komuś się to nie podoba to nie ma obowiązku na mnie patrzeć. Niedawno jednak przekonałam się, że nie warto było całkowicie zaniedbywać urody. Miałam teraz bardzo wysuszoną skórę na twarzy, które zaczynała się nawet nieestetycznie łuszczyć. W końcu doszłam do wniosku, że najlepszym sposobem będzie udanie się na jakiś profesjonalny zabieg kosmetyczny, a następnie zadbanie o cerę i jej nawilżenie.

Czy w Szczecinie robią mikrodermabrazję?

mikrodermabrazja - szczecinDługo zastanawiałam się nad tym, jaki zabieg będzie dla mnie odpowiedni. Porozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką, która poleciła mi mikrodermabrazję twarzy. Nie miałam pojęcia, co to za zabieg, dlatego poprosiłam ją o to, aby wyjaśniła mi, jak to działa. Dowiedziałam się, że zabieg ten polega na mechanicznym usunięciu złuszczającego się naskórka za pomocą kryształków diamentu. Ten zabieg działa pobudzająco na komórki naskórka, a także poprawia koloryt skóry i powoduje oczyszczenie się głębokich warstw skóry. Jest polecany on osobom w każdym wieku, a szczególnie w wieku dojrzałym, ponieważ działa przeciwstarzeniowo. Można z niego korzystać przy każdym typie cery. Muszę przyznać, że zachęciła mnie ona do skorzystania z tego zabiegu. Teraz musiałam jeszcze tylko znaleźć gabinet kosmetyczny, w którego ofercie znajdowała się mikrodermabrazja – Szczecin to duża miejscowość, dlatego po krótkim poszukiwaniu, udało mi się znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie można było przeprowadzić taki zabieg. Był to profesjonalny gabinet kosmetyczny, w którym przyjmowały doświadczone i wysoko wykwalifikowane w tym zakresie kosmetyczki. Dzięki szybkim terminom nie musiałam długo czekać, a niskie ceny zabiegu jeszcze tylko mnie zachęciły do tego, aby z niego skorzystać. Bardzo szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja.

Byłam bardzo zadowolona z faktu, że zabieg ten okazał się całkowicie bezbolesny. Efekty były widoczne od razu po jego przeprowadzeniu. Zabieg nie jest zbyt długi, ponieważ trwa zaledwie kilkanaście do kilkudziesięciu minut. Bardzo się cieszę, że udało mi się z niego skorzystać. Teraz wiem już jak dbać o swoją cerę w profesjonalny sposób, a z zabiegu z pewnością jeszcze nieraz skorzystam.