Zdecydowałam się zamontować instalację fotowoltaiczną

Informacje wprost z tawerny

Zdecydowałam się zamontować instalację fotowoltaiczną

Miałam już serdecznie dosyć tego, że z roku na rok rachunki za energię elektryczną coraz bardziej wzrastały. Pozbywałam się wszelkich niepotrzebnych urządzeń elektrycznych, wieczorami siedziałam przy świecach, żeby nie zapalać niepotrzebnie światła, a i tak płaciłam coraz więcej. Postanowiłam coś z tym w końcu zrobić. Postawiłam na alternatywne źródło energii.

Kto w Łochowie zamontuje panele fotowoltaiczne?

instalacja fotowoltaiczna łochowoPo przeanalizowaniu różnych możliwości doszłam do wniosku, że najlepsza będzie dla mnie instalacja fotowoltaiczna Łochowo to wieś, w której wiele osób korzystało już z takiego rozwiązania, dlatego bez problemu znalazłam firmę, która zajęła się dla mnie projektowaniem i montażem takiej instalacji. Najważniejsze było dla mnie to, że działali oni bardzo szybko i mieli krótkie terminy oczekiwania na wykonanie instalacji i montaż paneli na dachu. Nie wahałam się długo i jeszcze tego samego dnia, skontaktowałam się z przedstawicielem tej firmy. Umówiłam się z nim na spotkanie podczas którego zebrał on ode mnie wszystkie potrzebne informacje na temat tego, jak powinna wyglądać instalacja oraz jakie zapotrzebowanie na prąd posiada moje gospodarstwo domowe. Kilka dni później dostałam od niego gotowy audyt z którego wynikało, jaką moc muszą mieć panele zamontowane na moim dachu. Dzięki temu miałam pewność, że będę mogła całkowicie uniezależnić się od prądu z elektrowni.

Byłam bardzo zadowolona z tego projektu. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim dlatego, że już po kilku tygodniach instalacja była gotowa i mogłam zacząć cieszyć się „bezpłatnym prądem ze słońca”. Oprócz tego, że nie musiałam płacić horrendalnie wysokich rachunków, nic się dla mnie nie zmieniło. Instalacja działała sprawnie i cicho.