Zdjęcia, które przypominają dzieciństwo

Informacje wprost z tawerny

Zdjęcia, które przypominają dzieciństwo

 

Fotografie z przedszkola to niezwykła pamiątka. To wtedy zawiązuje się pierwsze przyjaźnie, trwające niejednokrotnie przez całe życie. Patrząc na fotografie z dawnych lat, można się wzruszyć. Niejednokrotnie wywołują też one niemałe rozbawienie i przywołują radosne wspomnienia dziecięcych psot. 

Pan fotograf w przedszkolu

sesje przedszkolne warszawaZapewne każdy z nas przeżył kiedyś taki dzień, nawet, jeśli dziś jego wspomnienie nieco zatarło się w pamięci. Przychodził taki czas, gdy do przedszkola przychodził fotograf. Pani kazała ładnie się ubrać, ponieważ następnego dnia miały być dzieciom robione zdjęcia. Grupowe, indywidualne, na poważnie, albo w bajkowej scenerii – mogły się zdarzyć różne scenariusze. Takie sesje przedszkolne warszawa to były nie lada wydarzenia. Najczęściej zdarzało się to w okolicach świąt. Ileż było radości, przejęcia, a czasem tremy! Największa frajda była wtedy, gdy zdjęcia miały być robione z jakimś niezwykłym rekwizytem. Pojawiała się na przykład wielka bombka bożonarodzeniowa, albo jakaś olbrzymia zabawka. A już szczytem szczęścia, szczególnie dla dziewczynek, były te zdjęcia, na których występowało się w przebraniach. Która z nas nie chciała być wtedy królewną? Chłopcy natomiast najlepiej czuli się w roli rycerzy lub superbohaterów. W niejednym rodzinnym albumie znajduje się zdjęcie małej księżniczki, sfotografowanej na tle imitującym pałacową scenerię.

Ile było radości z pokazywania takiego zdjęcia rodzinie lub innym dzieciom, może wiedzieć tylko posiadacz takiej fotografii. Zdarzało się też, że w sesji fotograficznej miała dzieciom towarzyszyć jakaś postać z bajki. Był to oczywiście jakiś tajemniczy jegomość w przebraniu, ale dziecięca wyobraźnia kazała wierzyć, że oto do przedszkola zawitał prawdziwy kot w butach albo Teletubiś. Wspomnień czar!