Znajdź miejsce na sesję ślubną w Szczecinie

Informacje wprost z tawerny

Znajdź miejsce na sesję ślubną w Szczecinie

Znalezienie dobrego miejsca na sesję ślubną jest równoznaczne ze znalezieniem odpowiedniej sali weselnej. Plenery, w które zamierzają udać się nowożeńcy wraz z fotografem powinny w jakiś sposób nawiązywać do ich znajomości lub zainteresowań jednego z nich. Na szczęście sesja ślubna w Szczecinie może odbyć się w tak wielu różnorodnych miejscach, że każda para na pewno znajdzie coś dla siebie.

Nieszablonowe sesje ślubne

sesja ślubna szczecinNajwięcej szczęścia mają zakochane wilki morskie. Port miejski dający właściwie nieograniczone możliwości komponowania kadrów to doskonałe miejsce, aby fotograf mógł puścić wodze fantazji. Industrialne kadry z ramionami żurawi i budynkami portowymi zachwycą nieszablonowe pary. Natomiast wpływające do portu żaglowce mogą być doskonałym tłem dla nieco bardziej nastrojowych ujęć. Bogate kształty statków na pewno będą wyglądać imponująco na każdym zdjęciu. Dobrym pomysłem będzie też wybranie przystani dla żaglówek przy Jeziorze Miedwie. Nawet spacerując plażą można tam spotkać cumujące łódki, które również zachwycają na zdjęciach. Nieco mniej niecodzienna sesja ślubna szczecin również pozwala na to, może odbyć się na starówce. Klimatyczne uliczki otoczone zabytkowymi budynkami dają pole do popisu dla nastrojowych ujęć. Odwiedzając klimatyczne kawiarnie można tu zrealizować sesję nawet w deszczowe dni.

Okoliczne parki i plaże to także doskonałe miejsca na umówienie się na sesję ślubną. Dla amatorów pleneru w pięknych okolicznościach przyrody doskonałym miejscem jest Ogród Dendrologiczny w Przelewicach. Natomiast Jezioro Miedwie pozwoli na kadry z zachodem słońca w tle i piaszczystą plażą dookoła. Aby nie oddalać się od miasta natomiast można wybrać się na Wały Chrobrego, gdzie romantyczne kadry zapewni przepływająca przez Szczecin rzeka.