Zalety pedicure hybrydowego

Informacje wprost z tawerny

Zalety pedicure hybrydowego

Od zawsze byłam osobą, która dużo pracowała, a w wolnym czasie poświęcała się rodzinie. Po wielu latach stwierdziłam, że mam dosyć takiego traktowania. Od lat nie miałam dnia urlopu i nie miałam czasu, żeby o siebie zadbać. Wzięłam w końcu zaległy urlop i wyjechałam z rodzinnego miasta. Postanowiłam odpocząć i o siebie zadbać. W pierwszej kolejności chciałam w końcu udać się do kosmetyczki na pedicure. Nigdy nie korzystałam z takich zabiegów.

Zrobiłam sobie hybrydowe paznokcie na stopach

pedicure hybrydowy w katowicachNie wiedziałam więc na co powinnam zwracać uwagę. Zadzwoniłam do mojej koleżanki, która często robiła sobie pedicure i zadałam jej kilka pytań. Przede wszystkim poleciła mi ona kosmetyczkę, która oferuje pedicure hybrydowy w Katowicach. Prowadziła ona duże i profesjonalne studio kosmetyczne, a pedicure to jedna z usług, które oferowała. Kosmetyczka ta miała bardzo dobre opinie i rekomendacje poprzednich klientów. Zapisałam się do niej i umówiłam się na wizytę. Jej studio kosmetyczne mieściło się w samym centrum Katowic. Nie miałam więc żadnego problemu z dojazdem i odnalezieniem tego miejsca i to mimo tego, że mieszkam tutaj dopiero od niedawna. Studio od początku zrobiło na mnie dobre wrażenie. Do wykonania pedicure hybrydowego, używała ona profesjonalnych narzędzi. Część z nich była jednorazowa, natomiast pozostałe zostały wysterylizowane w specjalnym urządzeniu do tego przeznaczonym. Jeśli chodzi o lakiery również korzystała z tych najwyższej jakości. Zapewniła mnie ona, że lakier będzie utrzymywał się na paznokciach przez co najmniej dwa tygodnie. Wszystko dlatego, że zanim przystąpiła ona do malowania paznokci, oczyściła ona moje stopy i paznokcie z zrogowaciałego naskórka i wszelkiego brudu. Mogłam również wybrać sobie wzorek jaki zrobi ona na paznokciach. Muszę przyznać, że wyszedł on jej naprawdę świetnie i okazał się bardzo trwały. 

Dodatkowym atutem tej kosmetyczki było to, że w razie gdyby lakier na paznokciach zaczął zbyt szybko odpryskiwać, to wszelkie poprawki były już wliczone w cenę zabiegu. Od razu spiłowała ona również moje paznokcie, żeby o nic się nie zahaczały. Byłam bardzo zadowolona z jej profesjonalnych usług. Z pewnością jeszcze nie raz wybiorę się do niej na tego typu zabieg. Tym bardziej że oferuje ona profesjonalny pedicure w przystępnej cenie.